Leczenie zębów w Truskawcu

Zapraszamy na pobyty wypoczynkowe i sanatoryjne do uzdrowiska Truskawiec. To też okazja, aby skorzystać z usług stomatologicznych, które na Ukrainie są dużo tańsze, a poziom usług jest porównywalny, do wielu profesjonalnych prywatnych gabinetów stomatologicznych w Polsce.
W Truskawcu współpracujemy z gabinetem stomatologicznym, który jest w miejskim szpitalu w Truskawcu, a wyposażenie gabinetu jest nowoczesne i sfinansowane ze środków unijnych.

Polacy coraz częściej decydują się na leczenie stomatologiczne na Ukrainie.

Jedna z opcji kuszących niskimi cenami to leczenie ortodontyczne.
Na Ukrainie zaledwie 1/3 kwoty tej, co w Polsce.

Wprawdzie trzeba doliczyć koszty przejazdu, jedzenia i noclegu, ale to i tak się opłaca - mamy wczasy w cenie usług stomatologicznych.

Prywatny ukraiński gabinet niejednokrotnie przewyższa wyposażeniem oraz standardem polskie gabinety stomatologiczne. Gabinety korzystają z bardzo nowoczesnego sprzętu.

Barierą nie jest także język - ukraiński i polski mają wiele wspólnego, a kwestie trudne zawsze można wyjaśnić przy pomocy naszego Opiekuna Rezydenta.

Wycieczka medyczna na Ukrainę, to bardzo dobry wybór.

Wstępnie pacjent wysyła na nasz adres zdjęcia pantomograficzne, opis zabiegów, które chce przeprowadzić, my konsultujemy to z lekarzem stomatologiem, i zwrotnie robimy wstępną wycenę.
 
Ceny mogą się bardzo różnić w zależności od stopnia zniszczenia zębów oraz nakładu pracy stomatologa. Korona będzie kosztować przykładowo 200 zł, ale czy tyle za nią pacjent zapłaci, już nie jest oczywiste. To zależy ile pracy dentysta będzie musiał włożyć w zabieg.
 
Wyjazd zwykle trwa cały tydzień. Proponujemy pobyty od poniedziałku do poniedziałku. Pacjent spędza na fotelu dentystycznym po kilka godzin dziennie.

Jakość usług na Ukrainie jest bardzo dobra.
Nasi Klienci są bardzo zadowoleni z usług stomatologicznych.
Leczenie na Ukrainie jest bezpieczne, u wykwalifikowanych specjalistów, posiadających doświadczenia i wiedzę.

Turystyka stomatologiczna staje się coraz modniejsza. Niemcy przyjeżdżają na wizyty dentystyczne do Polski, a Polacy… coraz częściej wybierają wschodni kierunek. Niskie ceny u dentystów w Truskawcu to nawet czterokrotna oszczędność kosztów w porównaniu do gabinetów w Polsce.
Gwarantujemy sprawdzone od kilku lat gabinety stomatologiczne wykonujące często skomplikowane zabiegi takie jak stomatologia zachowawcza, protetyka, implanty czy odtwarzanie kości. Jesteśmy z pacjentem 24 godziny na dobę. Opiekujemy się, organizujemy, spełniamy prośby pacjenta. Znamy miasto Truskawiec, ludzi realia. Mamy cenne kontakty np. w przypadku konieczności konsultacji zapewniamy kontakt z innym lekarzem specjalistą. Zapewniamy rezydenta i tłumacza mówiącego płynnie po polsku i po ukraińsku. Rezydent towarzyszymy w każdej potrzebie, zapewniając bezpieczeństwo i służąc radą oraz pomocą.
 

Leczenie zebów TruskawiecCennik

 1. Konsultacja
 2. Leczenie kanałowe
 3. Usunięcie zęba
 4. Plomba
 5. Aparat ortodontyczny
 6. Prześwietlenie rentgenowskie
 7. Usuwanie kamienia nazębnego
 8. Ekstrakcja zęba
 9. Żel znieczulający
 10. Kompozytowe wypełnienie
 11. Wycinanie ósemki

Leczenie nawet do 50% taniej niż w Polsce.


Aby podać wycenę, lekarze muszą określić zakres leczenia, dlatego pierwszym i koniecznym krokiem jest zrobienie i przesłanie do nas emailem pantomogramu cyfrowego, oraz przesłanie go z kilkoma dodatkowymi zdjęciami uzębienia (dziąsła w zgryzie i rozwarciu, od przodu i z boków.
Pantomogram jest przekazywany do lekarza na Ukrainie.
Po kilku dniach dostajemy szacunkową ocenę zakresu, czasu leczenia i kosztów w tamtejszym gabinecie stomatologicznym.
Kiedy znamy zakres leczenia określony przez lekarza kalkulujemy koszty logistyki, hotelu, tłumacza i wszystkich innych elementów.
Następnie przedstawiamy Państwu ofertę i po jej akceptacji zaczynamy organizować wyjazd.


Turystyka stomatologiczna - masowo jeździmy leczyć zęby na Ukrainę
Do dentysty na Ukrainę. Polacy wybierają zagranicę, bo tam jest taniej